Svet-Stranek.cz
Autorská tvorba harmonizujících, léčivých a energetických obrázků.
Obrázky od Konchedras

Úvodní stránka:Autorská tvorba harmonizujících, léčivých a energetických obrázků.

Úvodní stránka

Vítám vás na stránkách s autorskou tvorbou harmonizujících, léčivých a energetických obrázků.

Chcete změnit Váš, nebo Vašim blízkým život k lepšímu?

Chcete dosáhnout příznivé a obohacující změny, uklidňujícího pocitu, dávající sílu jít životem dál?

Energetické, harmonizační, uvolňující a léčivé obrázky maluji automatickou kresbou již 20 let. Dokáži se napojit na Universum a přicházejí ke mně informace ze samotného Vesmíru. Dostala jsem jméno Konchedras, abych předávala poselství Universa na obrazcích.

Energetické obrázky jsou originálním doplňkem interiéru i léčivou harmonizační pomůckou. Co je energetické a živé, to probouzí i život v nás. Pod vlivem obrázků se zamýšlíme nad zákony Universa a chápeme souvislosti, jež se nám v životě dějí.

Obrázky pomohou Vaší duši osvobodit se od negativního myšlení a přispějí tak k pozitivnímu naladění Vašeho plnohodnotného žití. Za pomoci obrázků proniknete do kouzelného světa plného pozitivní energie, který pohltí negativní vibrace a barvy v něm ukrytéve Vás probudí naději a sílu začít žít Váš vysněný život.

Energetické obrázky mohou pomoci léčit různé neduhy, ale i příčiny způsobující trápení a bolest lidské duše. Ideální je, když je obrázek kreslený pro harmonizaci konkrétní situace, pak je nejúčinnější a má energie toho člověka, pro kterého je určený. Obrázek se může použít jako podpora při uzdravování, kdy se umístí nad postel nemocného, či jako rušič geopatogenní zóny v domě či bytě. Této techniky lze použít také na harmonizaci prostředí a čaker. V tomto případě je velmi důležité umístit obrázek tam, kde často pobýváme během dne.

Energetické obrázky jsou také vhodné jako dárek pro někoho, kdo se cítí opuštěný, nespokojený, či nemocný, neboť tyto obrázky působí uklidňujícím dojmem, pozitivním naladěním a léčivou mocí, dodávají odhodlání a potřebnou sílu.

Pokud se Vám nějaký obrázek zalíbí, je určený pro Vás.

Všechny obrázky zde v obchůdku jsou ve velikosti A3. Jsou malovány křídami na kvalitním, tvrdém papíru, převážně prsty, při poslechu relaxační hudby. Během malování nikdy nevím, jak bude obrázek ke konci vypadat, ale při malování vnímám jeho dobré energie.
Maluji obrázky také na zakázku podle Vašeho přání, pro jednotlivce, pro rodiny, pro celé kolektivy, také pro zvířátka.

Pokud máte o nějaký obrázek zájem, je možno jej objednat v obchůdku zde na webu, nebo mne kontaktujte na adrese: konchedras@atlas.cz

Také je možné objednat obrázky v mém obchůdku na Fler.cz

Hotové obrázky jsou dány do skla a dřevěného rámu. Zde vystavené obrázky odesílám do druhého dne. Obrázky malované na objednávku odesílám do tří týdnů.

Máte-li nějaké dotazy, nebo zkušenosti s automatickou kresbou, či návrhy, ráda je uvítám. V případě soukromých dotazů i na výše uvedenou adresu.

Více na webu: www.konchedras.com.es

návštěvníků stránky
celkem395
tento týden15
dnes15